banner

תרבות אבטחת מידע בענן

גם ארגון גדול יכול להתנהל מול הענן בגמישות מבלי להתפשר על אבטחת מידע.

עם מערכות שמאפשרות לכם לעבוד בגמישות מכל מקום, מונעת גניבת זהויות ומגנה על כלל המכשירים מהם המשתמשים מתחברים, בחופשיות וללא גבולות ומנווטת אתכם בדרכים הלא מוכרות בענן.

כשמגיעים לענן החוקים משתנים, צריך לנהל את אבטחת המידע בארגון בגישה אחרת ולפתח תרבות אבטחת מידע בענן. טרהוורקס מספקת אבטחה גמישה ומתעדכנת לארגוני Enterprise  שיוצאים לענן.

 

יוצאים לדרך מוגנת

לא לאבד שליטה כשיוצאים לענן

מעבר לענן יכול להיות כרוך בקשיים רבים, אבל ניתן לבצע אותו גם בקלות ויעילות. אנחנו כאן כדי לבצע את המהלך בדרך הנכונה תוך כדי שאנחנו מקפידים על ניהול הזהויות המורשות הנכונות, שליטה במידע ובמקומות האחסון ועוד. כדי לאפיין עבורכם את הפתרונות הנכונים לארגון, אנחנו מביטים לעומק הפעילות ומוצאים את 'נקודות החולשה' שבהן יש להישמר.

 

חמשת הדגשים שלנו:
מאיפה העובדים מתחברים? מול מי עובדים? מה רמות רגישות המידע השונות בארגון? למי המידע שלכם חיוני? מהיכן ניגשים למידע?

 

הארגון מתחיל לחשוב בטוח
האבטחה מתחילה מההרגלים שלכם: הפתרונות שלנו יודעים לבסס פעילות יומיומית שלא משאירה מקום לפרצות, ובאופן טבעי תגרום לעובדים לתפקד באופן מסודר ומאובטח יותר.
אי אפשר למנוע מהעובדים לטעות, אבל אנחנו יודעים לתת מענה שמשאיר את המידע בטוח גם במצבים שכאלו.

Case Studies

 • 1

  מעבר ל 365 ולאפליקציות SaaS

  רקע: חברה בינלאומית ותיקה בתחום האנרגיה המתחדשת, בין לקוחותיה חברות ציבוריות בינלאומית וממשלות בעולם

  האתגר: החברה העבירה את הדואר הארגוני ל 365 בענן וקיבלה החלטה אסטרטגית להשתמש באפליקציות ענן נוספות. נדרשה הזדהות חזקה ויישום

  (MFA (Multi Factor Authentication לכלל שירותי הענן והקמת יכולת ניהול זהות גם לשירותי ענן בעתיד

  הפתרון: יישום מערכת לניהול זהויות OKTA כפלטפורמה לשירותי הענן

  התוצאה: השגת יעילות ושיפור: בזמן קצר הוטמעה יכולת של MFA  וכיום התשתית שהוקמה מהווה מקום מרכזי לכל שירותי הענן החדשים של החברה

 • 2

  האצת תהליכי מיזוג ורכישה (M&A) ואיחוד דומיינים

  רקע: חברה בינלאומית בתחום תשתיות התקשורת, בין לקוחותיה ספקיות אינטרנט וחברות מגוונות בשוק העולמי

  האתגר: החברה רוכשת חברות בצורה עקבית כדי להגדיל את יכולות ומגוון הפתרונות של החברה. הצורך באינטגרציה בין דומיינים (Domains) בצורה קלה תוך שמירה על מדיניות אבטחת המידע. הנושא  קריטי במיוחד בניהול תהליכי מיזוגים ורכישות (M&A) יעילים. החברה חיפשה דרך להאיץ תהליכים אלה תוך הבנה שהארגונים שנרכשים עובדים בתצורה היברידית: גם ב On-Prem  וגם בענן

  הפתרון: יישום מערכת לניהול זהויות OKTA כפלטפורמה ל M&A הן לאפליקציות מקומיות והן לשירותי הענן

  התוצאה: השגת יעילות תפעולית: תהליכי M&A יעילים המאפשרים שקיפות בין הארגונים תוך הקפדה על שמירת מדיניות אבטחה אחידה

 • 3

  איחוד אבטחת כניסה לשירותי ענן ואפליקציות

  רקע: חברה בינלאומית בתחום המדיה, בין לקוחותיה גופי שידור בארץ ובעולם

  האתגר: עד היום החברה יצרה מערכות תוכנה וחומרה לחוות השרתים של גופי השידור. הכוונה היא להיות שחקן רלוונטי בניו מדיה ולספק שירותים חדשים כשירותי ענן (SaaS). חלק מרכזי בבניית אותם שירותים היה מעבר מאפליקציות מונוליטיות לארכיטקטורת Micro Services ובניית מנגנון הזדהות חכם אל מול אותם שירותים (Services) שיאפשר ללקוחות החברה לצרוך את השירותים החדשים בענן.

  הפתרון: יישום מערכת לניהול זהויות  OKTA API לתהליכי B2B ועבודה עם OAuth2 לצורך Authentication and Authorization

  התוצאה: התשתית אותה Okta מספקת, מבטיחה מהירות פיתוח, תיעוד מפורט ותמיכה בתרחישים מגוונים

 • ניהול זהויות SSO

  היום גם בחברות הכי גדולות יודעים: גניבת זהויות היא הסכנה המשמעותית ביותר לארגון המודרני. בעבודה בענן הסכנה מועצמת ומחייבת התייחסות 

  קרא עוד

 • ניהול תחנות קצה

  מציל את המצב גם כשהמחשב, הסלולארי או הטאבלט נופלים לידיים הלא נכונות: Safe edge נותן לכם לעבוד גם מחוץ לרשת הארגונית ולהישאר מאובטחים

  קרא עוד

 • ניהול גישה חכמה

  אין סיבה לחשוש משימוש ברשת לא מוכרת: Out safe אתכם בבית קפה, בחו"ל ובפגישה, נותן אבטחת גישה מלאה ברשת פרטית 

  קרא עוד

 • UEM – הבשורה החדשה בעידן BYOD

  מאת: Yafit Zisser | 24/11/2020

  BYOD או "Bring Your Own Device", הינה דרך מקובלת בארגונים ברחבי העולם ולא בכדי: היא חוסכת הוצאות משמעותיות לארגון, היא מאפשרת לעובדים לקחת את העבודה אתם לכל מקום ולהגיב גם לשאלות קטנות בזמן אמת, לעבוד עם מערכות הארגון גם מהסלולרי או מהטאבלט – וכל זאת בתוך שניות ספורות. אבל אז התגלו בעיות פרטיות. Mobileiron מספקת מענה בצורת ניהול אחוד של נקודות קצה.

  BYOD – גישה אטרקטיבית לחברות ולעובדים

  BYOD או "Bring Your Own Device" היא גישה המאפשרת לעובדים להשתמש במכשירים האישיים שלהם למטרות עסקיות ונהוגה כבר מספר שנים בעולם העסקי. היא חוסכת הוצאות לארגונים, חוסכת לעובדים את הצורך לעבור בין מכשירים ומערכות הפעלה שונות ומשפרת את היעילות הארגונית בכל פרויקט. 

  זה התחיל מארגונים קטנים בתחילת דרכם וסטארטאפים שנהנו מהרעיון של חסכון בהוצאות על מכשירים אבל בהמשך המגמה התפשטה לרחבי העולם העסקי כולו. בעולם בו העסקים צריכים להתנהל מכל מקום ובכל שעה ללא הפרעות ועיכובים, BYOD הוא הבשורה המשמעותית ביותר עבור חברות גדולות כקטנות.  אבל מה בנוגע לאבטחת נתונים? כאן נתקלו החברות בקשיים.

  הילרי קלינטון הודתה כי השימוש במחשבה הפרטי לצרכי עבודה הפר את נהלי משרד החוץ, מה שהוביל לפתיחה בחקירה נגדה; מייק פנס, סגן נשיא ארה"ב ב-2017 נאלץ לפתוח חשבון חדש בעקבות שימוש בחשבון הפרטי שלו לעבודה וחשבונות אישיים של אישים רבים נפרצו בעקבות השימוש במכשירים מרובים למטרות עבודה.

  פרצות האבטחה הרבות הניאו עובדים משימוש במכשיריהם האישיים במקומות העבודה וחברות גדולות נתקלו בקשיים עקב פריצות למאגרי מידע. כאשר נעשה שימוש במכשירים אישיים למטרות עסקיות, העובדים, ובמסגרת זאת גם גורמים צד ג', יכולים לקבל גישה לתשתית ה-IT של החברה, כמו גם לנתונים רגישים שלה.

  ארגונים ומפתחים הבינו כי נדרשת תפיסת אבטחה מקיפה הכוללת מתודות שימוש לתרחישים שונים של BYOD. וכאן בדיוק נכנסת Mobileiron.

  לאחר ניסיונות אינספור להתאים את המערכות הארגוניות לשימוש במכשירי העובדים, Mobilriron נכנסת לשוק ואתה מתודות חדשות לשימוש במכשירים אישיים במקום העבודה. במקום לרשום את המכשיר עצמו למערכות הארגון ובכך – לאפשר למנהלי IT גישה למכשירים האישיים של העובדים, אפשרויות חדירה על ידי גורמים צד ג' למערכות הארגון וסיכונים של דליפת נתונים אישיים, המערכת של Mobileiron מאפשרת רישום משתמשים במקום רישום של המכשיר עצמו.

  Unified Endpoint Management – איך זה עובד?

  Unified Endpoint Management – UEM או בעברית: ניהול אחוד של נקודות קצה, הוא פריצת דרך בעולם הארגוני: במקום פתרון של 0 או 100, כלומר, בין – הפרדה מוחלטת בין מכשירי הארגון ובין מכשירי העובדים ובין מתן הרשאות לארגון להיכנס למכשירי העובדים נכנס ה-UEM. האפשרות להנגיש את כל ה-Data הארגוני הן ממכשירי החברה, וממכשירי העובדים בהם עושים שימוש גם מהבית, מבלי לסכן את פרטיות העובד או את משאבי החברה.

  את פריצות למאגרים של אינסטגרם ורשתות חברתיות אחרות, דליפות מידע אודות סלבריטאים, פריצה למאגרי מידע של אתרים בעלי נתונים מסווגים – כל אלו הפחידו הן את העובדים והן את בעלי החברות שהכירו זה מכבר את היתרונות של ה-BYOD אבל חששו מאבדן של מאות אלפי שקלים וסיכון נתונים חיוניים ומסווגים.

  iOS  ו-Android Enterprise מפשטים את השימוש במכשירי BYOD

  כדי להבטיח את ההגנה האולטימטיבית על הנתונים הארגוניים, Mobileiron מספקת פתרון של רישום למערכות הארגון תוך שמירה והגנה על פרטיות המשתמשים ומתן אפשרות מלאה לניהול המכשירים על ידי צוות החברה. 

  איך זה קורה? באמצעות ניהול זהויות. כשהמכשיר הופך להיות יד ימיננו, Mobileiron מאפשרת גישה מאובטחת לאפליקציות עסקיות ושירותי ענן באמצעות קונסולה אחת ותהליך רישום קל ופשוט לכל מכשירי Android, iOS, macOS ו- Windows 10 ל- MobileIron UEM.

  בהקשה אחת, משתמש יכול להיכנס למערכות הארגון ולהמשיך לעבוד תוך אי הפרעה לזרימת העבודה הטבעית, תוך שימוש בזהויות המוגדרות מראש על ידי המערכת. Mobileiron מבטיחה גישה פשוטה ומהירה לכל אפליקציה עסקית, תוך קבלת תמיכה מלאה מהמערכת.

  קרא עוד
 • HR As A Master – וובינר 4/11

  מאת: Yafit Zisser | 08/11/2020

  כיצד מבטיחים את יומו הראשון של העובד שלנו לחוויה מעולה ואיכותית יותר, בד בבד כיצד הופכים את תהליך הקליטה לאוטומטי יעיל עדכני ומאובטח יותר, בתקופה בה שינויים מתרחשים בקצב מטאורי?
  הוובינר מיועד למנהלי ה IT מנהלי אפליקציות עסקיות בתחום משאבי האנוש HR וכל מי שחוויית קליטת העובד והקטנת החיכוך בין המשתמש למערכות המידע היא נר לרגליו.
  מוזמנים לצפות בוובינר בעברית שהתקיים ב- 4/11 בעברית על המשכיות עסקית מתקדמת בעידן של חוסר יציבות ועל גיוס כלי BI למטרות של יעילות ארגונית.

  HR ו-IT: השילוב הבלתי מנוצח!

  תדמיינו – העובד מקבל כבר ביום הראשון את כל הכלים הארגוניים וההרשאות הדרושות לביצוע העבודה שלו עם הרגשה שהוא מצטרף לארגון שחיכה רק לבואו, ואנחנו שומרים על התדמית הגבוה של הארגון, כמקום נעים חדשני מתגמל ומאורגן.

  הוובינר עוסק ביתרונות הייחודיים הנולדים כתוצאה משילוב מחלקות HR ו-IT ועונה על השאלות הבאות:

  – כיצד מבטיחים חוויית משתמש מיטבית לעובדים החדשים ולעובדים שמתקדמים?

  – כיצד משפרים את אמון העובד בחברה באמצעות שירות עצמי?

  – כיצד מפחיתים את החשיפה של עובדים חיצוניים למידע ארגוני רגיש?

  – כיצד משפרים יעילות עבודה בין HR ל-IT באמצעות אוטומציה של ניהול הזהויות?

  – מדוע אוטומציה של עזיבת עובדים חיונית לאבטחת המידע הארגוני?

  משתתפים:

  Agile for HR – איציק חנן – CEO, חברת Teraworks, 
  Identity as a Master – מולי מוטולה – CTO, חברת Teraworks
  Reduce IT \ HR Friction – סיפור לקוח: אירוח חברת Fiverr

  קרא עוד
 • MobileIron מצטיינת היכן ש Microsoft עוצרת

  מאת: Yafit Zisser | 21/10/2020

  5 סיבות שבגללן לקוחות מעדיפים את Mobileiron על פני Microsoft Intune. בעידן בו ארגונים מתמודדים עם יותר ויותר אתגרי ניהול מידע, עובדים וטכנולוגיות, בתקופה בה שינויים מתרחשים חדשות לבקרים, צריך שמישהו יעשה כאן סדר. MobileIron UEM, בדיוק בזמן: זו כבר לא סביבת ענן אלא סביבת עבודה ההולכת ומתפתחת כשהיא מציעה לארגונים עבודה רציפה על המידע הארגוני, בכל מקום, על כל מערכת הפעלה, בכל שעה. בלי טיפת פשרה על רמת אבטחה מקסימלית .

  במקום שבו Microsoft עוצרת, MobileIron ממציאה את הקישוריות מחדש

  MobileIron UEM היא פלטפורמת האבטחה המתמקצעת בהתאם לאתגרי העולם החדש ומתאימה את עצמה לרוח התקופה. כתוצאה מכך, בנקודות המאתגרות את מייקרוסופט ומשאירות את היישומים שלה תקועים בתפקוד בסיסי,   MobileIron UEM מגדירה שיאים חדשים של תפקוד אג'ילי ומתקדמת עם היעדים של כל חברה וחברה בהתאם לצרכים הייחודיים שלה. 

  בעידן בו מידע מועבר בין גורמים שונים ללא הרף ולעתים רבות בו זמנית, תנאי התעבורה מציבים אתגרים לארגונים המבקשים לאבטח את מאגרי המידע שלהם. 

  MobileIron UEM הינה פלטפורמת אבטחה המספקת סביבת עבודה בטוחה, מהירה, המאפשרת תעבורת מידע מדויקת ובתוך שניות ללא דאגה לפרטיות המידע ולאופן התצוגה שלו. אג'יליות, כבר אמרנו?

  ערכי החברה מוכתבים על ידי רוח הזמן וככאלה, הם מעצבים את ארגון סביבת העבודה. MobileIron מפותחת ומיושמת על מנת ליצור Enterprise Everywhere. התוצאה: עבודה מכל מקום עם מינימום השקעת אנרגיה ומקסימום רווח. 

  בימים אלו, בהם ההתעניינות ב- MobileIron הולכת וגוברת, אנו גאים למנות חמש סיבות שבזכותן, לקוחות מעדיפים את – MobileIron על פני MEM של מייקרוסופט Intune.

  1.UEM – MobileIron ניהול נקודות קצה

  חלק מהעובדים נשלחו לעבוד מהבית ואחרים בחו"ל? אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים לנהל את פלטרפורמות העבודה שלהם מרחוק, לא בטוחים אם המידע הארגוני מאובטח כשהעובדים לא נמצאים בשדה ראייה או שגיליתם כי אחד מהילדים של עובדי החברה לומד ב-Zoom דרך הלפטופ של ההורה או משחק בסמארטפון שלו ומוריד משחקים שיכולים להיות מסוכנים לאבטחת המידע, UEM PLATFORM של MobileIron מספקת אפשרות לניהול נקודות קצה באופן אחוד בפשטות וביעילות מקסימלית. 

  ניהול משתמשים וזהויות ובקרת גישה ליישומים ארגוניים מעולם לא היו פשוטים יותר. MobileIron מספקת סביבת עבודה לניהול ואבטחת מידע של כל נקודות הקצה, בין שמדובר ב- Android, iOS, MacOS או Windows 10. במקום להיתקע עם קשיי גישה ותפעול הנובעים משוני במערכות ההפעלה של העובדים השונים, Mobileiron Cloud "מחליקה" את המידע אל תוך סביבת עבודה אג'ילית, נוחה, מהירה ונטולת עיכובים.

  היתרונות של    MobileIron UEM   

  • עבודה שוטפת וחלקה עם מערכות הפעלה ותוכנות שונות
  • שיפור רמות אבטחה הודות לגישת Zero Trust
  • שיפור מערך ההשקעות ב-IT הודות להשקעה מגוונות במערכות אינטגרטיביות 
  • מציאת מכשירים ומאגרי מידע שאבדו בקלות
  • חווית ניהול נהדרת, קלה ואג'ילית
  • חווית משתמש קצה נוחה ופשוטה
  • פתרון אחיד לשימוש ב-VPN שונים ב- Android, iOS, MacOS או Windows.
  • קישוריות מאובטחת בהתקשרות למשאבי המידע השונים

  2. אפשרויות פריסה נוחות בענן

  שני תנאים חיוניים עומדים בפני ארגונים המבקשים להתפתח בעידן הנוכחי.

  היכולת לנהל בקלות, בפשטות וללא הפרעות מגוון אינסופי של יישומים,בעלי תקשורת ביניהם באופן מאובטח אבל פשוט וללא עיכובים. 

  • היכולת לעבור במהירות, בקלות וללא הפרעה בין ענן פרטי לענן היברידי  Cloud or On-premises. תשתית IT היברידית הופכת להיות הבסיס של הארגונים כולם ולפיכך, פלטפורמות עבודה מתאימות נדרשות בכל ארגון.

  MobileIron UEM

  3. גישת "Zero Trust" בכל כניסה למאגרי המידע

  מדי רגע, פרצות חדשות נרקמות או מתוכננות. מדי שנייה, מאגרי מידע סופר מסווגים ברחבי העולם מאוימים להיפרץ על ידי בעלי עניין זדוני או תוכנות כופר. גישת "Zero Trust" היא הגישה ההולכת והופכת נורמה ביותר ויותר ארגונים ומבטיחה מניעת פריצות לא רצויות.

  באמצעות גישת "Zero Trust" הארגון מוגן בפני כל כניסה למאגרי המידע. הססמאות מאובטחות באחת משלוש אפשרויות לפי בחירה:

  1. Identity centric
  2. Perimeter Centric
  3. Device Centric

  רק גישת ה- Device centric נותנת למערכת האבטחה את המידע המלא על מנת לקבל החלטה האם לאפשר למשתמש גישה למידע הרצוי. מערכת Mobileiron Access עם ארכיטקטורת Zero Trust מאפשרת אכיפה של גישה למידע ארגוני רגיש רק דרך מכשירים מנוהלים בשילוב עם מערכת הזהויות הארגונית. 

  4. ECOSYSTEM אינטגרטיבי

  עם מעל ל-400 שותפים ברחבי העולם, MobileIron UEM היא כבר הרבה יותר ממערכת ניהול מכשירי קצה: עם לקוחות, שותפים ושיתופי פעולה עם החברות הגדולות ברחבי העולם, MobileIron UEM מספקת מגוון עצום של יתרונות עם תכונות המאפשרות שליטה על כל מערכת הפעלה ברמה הגבוהה ביותר בצורה הנוחה ביותר. גישת ה- platform-neutral מאפשרת ללקוח ליהנות מכל העולמות: ניהול אחוד מול היתרונות היחסיים של כל מערכת הפעלה Best of Breed.

  5. שירות ותמיכה סביב השעון

  עם פרס Gartner Peer Insights לשנת 2019 ו-94% ממליצים בחום, כבר לא מדובר בתופעה חולפת. עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר וברמות ביצוע הגבוהות בעולם זו השנה השלישית ברצף מכתירות את MobileIron כסביבת העבודה המובילה את הסטנדרטים בעידן המולטי-ענן וריבוי מקורות מידע.

  קרא עוד
לעמוד הבלוג

רוצה לשמוע עוד? דבר אתנו עוד היום 

דבר איתנו

צור קשר hlink
X

צור קשר


גודל החברה

דילוג לתוכן