banner

למה אנחנו
מתאימים לכם?

לעבוד בסטנדרטים של החברות הגדולות ביותר: הגנה דינמית בזמן שאתם צומחים. 

הגנה אמיתית היא כזו ששומרת על כוחה לאורך זמן ומאפשרת לארגון לצמוח בשקט. בדיוק בשביל זה

אנחנו מעניקים לכם אבטחת ענן שמביטה כמה שלבים קדימה.

לאפשר את הצמיחה 

בואו נדבר על האופק, מה צפוי או לא בעתיד ומה אומר החזון הארגוני שלכם

הארגון שלכם משתנה: גידול בעובדים, גידול בלקוחות, יעדים חדשים, רגולציות משתנות, דרישות גוברות מהלקוחות שלכם,

עובדים מצטרפים ועוזבים.לא רק הארגון שלכם שואף להתקדם, העולם עושה צעד קדימה כל יום ואיתו גם האילוצים והסיכונים החיצוניים.

יחד עם הארגון אנחנו יוצרים קו אסטרטגי-הגנתי שמתוכנן בדיוק לתכונות הארגון,

מתאימים עבורכם פתרונות יעילים ורלוונטיים ומקטינים למינימום את הסיכונים שלכם בענן.

Case Studies

 • 1

  ניהול זהויות לשירותי הענן של לקוחות החברה Inbound Federation

  רקע: חברת סטארטאפ פיננסית בינלאומית הפועלת בתחום ה – Post Trading. בין לקוחותיה הבנקים הגדולים בעולם.

  האתגר: החברה ביצעה טרנספורמציה לענן עבור לקוחותיה. במערכת הישנה ניהול המשתמשים של כל לקוח היה באחריות החברה מה שחייב טיפול במגוון אירועים הקשורים לניהול הזהות של כל לקוח: ניהול הרשאות באפליקציות השונות, נעילות משתמשים ושחרורם, איפוס סיסמאות, הקמת משתמשים וסגירתם. האתגר התפעולי היה גדול ובנוסף הרגולציה חייבה לתת אפשרות לניהול עצמי של אותם העובדים ע"י הלקוחות עצמם.

  הפתרון: יישום מערכת לניהול זהויות OKTA כפלטפורמה לשירותי הענן

  התוצאה: השגת יעילות ושיפור: הלקוחות מנהלים בעצמם את העובדים של הארגון שלהם. התשתית שהוקמה מהווה מקום מרכזי לכל שירותי הענן החדשים של החברה.

 • 2

  SSO מול שירותי הענן עם אוטומציה מלאה של קליטת עובדים

  רקע: סטראטאפ המסייע לעסקים לממש פוטנציאל באמצעות שיפור ואופטימיזציית ניהול המדיה הדיגטלית

  האתגר: מנהלי ה-IT  נתקלו במספר קשיים אופייניים: שימוש רחב במגוון אפליקציות ענן גרם לחוסר שליטה באבטחת הגישה לאותם ישומים. אתגר נוסף היה בהקמת עובדים חדשים באפליקציות הענן. הליכי ההקמה ועזיבת עובדים היו מורכבים מה שהיווה פתח לטעויות רבות.

  הפתרון: ישום מערכת לניהול זהויות OKTA בזמן מהיר: יישום הזדהות חזקה בעבודה עם אפליקציות ענן, ויישום תהליכי Provision  ו De-provision  אוטומטיים מתוך מערכת ה HR לקליטה ועזיבה של עובדים בארגון.

  התוצאה: שינוי בניהול המרכזי של כלל הזהויות הארגוניות. תהליכי תפעול אוטומטיים בקליטה ועזיבה של עובדים והגברת אבטחת המידע בארגון.

 • 3

  אבטחת כניסה לשירותי ענן ול AWS לצוות ה DevOps

  רקע: סטראטאפ המספק שירותי כריית מידע לממשלות וארגוני ביון בעולם.

  האתגר: צוות ה DevOps בארגון נדרש לנהל מגוון הרשאות וגישה לשירותים שנמצאים ב AWS. הארגון חיפש דרך מאובטחת ויעילה בניהול מערכת ההרשאות מול AWS, בצורה מרכזית עם הזדהות חזקה.

  הפתרון: יישום מערכת לניהול זהויות OKTA לניהול ההרשאות לתשתית ב AWS.

  התוצאה: העלאת רמת האבטחה למשמשים עם הרשאות גבוהות במערכות השונות. עבודה נוחה בניהול ההרשאות ב AWS

 • ניהול זהויות – SSO

  היום גם בחברות הכי גדולות יודעים: גניבת זהויות היא הסכנה המשמעותית ביותר לארגון המודרני. בעבודה בענן הסכנה מועצמת ומחייבת התייחסות

  קרא עוד

 • ניהול תחנות קצה כשירות ענן 

  מציל את המצב גם כשהמחשב, הסלולארי או הטאבלט נופלים לידיים הלא נכונות:  סייף אדג' נותן לכם לעבוד גם מחוץ לרשת הארגונית ולהישאר מאובטחים

  קרא עוד

 • ניהול גישה מאובטחת 

  אין סיבה לחשוש משימוש ברשת לא מוכרת: אאוטסייף אתכם בבית קפה, בחו"ל ובפגישה, נותן אבטחת גישה מלאה ברשת פרטית 

  קרא עוד

 • UEM – הבשורה החדשה בעידן BYOD

  מאת: Yafit Zisser | 24/11/2020

  BYOD או "Bring Your Own Device", הינה דרך מקובלת בארגונים ברחבי העולם ולא בכדי: היא חוסכת הוצאות משמעותיות לארגון, היא מאפשרת לעובדים לקחת את העבודה אתם לכל מקום ולהגיב גם לשאלות קטנות בזמן אמת, לעבוד עם מערכות הארגון גם מהסלולרי או מהטאבלט – וכל זאת בתוך שניות ספורות. אבל אז התגלו בעיות פרטיות. Mobileiron מספקת מענה בצורת ניהול אחוד של נקודות קצה.

  BYOD – גישה אטרקטיבית לחברות ולעובדים

  BYOD או "Bring Your Own Device" היא גישה המאפשרת לעובדים להשתמש במכשירים האישיים שלהם למטרות עסקיות ונהוגה כבר מספר שנים בעולם העסקי. היא חוסכת הוצאות לארגונים, חוסכת לעובדים את הצורך לעבור בין מכשירים ומערכות הפעלה שונות ומשפרת את היעילות הארגונית בכל פרויקט. 

  זה התחיל מארגונים קטנים בתחילת דרכם וסטארטאפים שנהנו מהרעיון של חסכון בהוצאות על מכשירים אבל בהמשך המגמה התפשטה לרחבי העולם העסקי כולו. בעולם בו העסקים צריכים להתנהל מכל מקום ובכל שעה ללא הפרעות ועיכובים, BYOD הוא הבשורה המשמעותית ביותר עבור חברות גדולות כקטנות.  אבל מה בנוגע לאבטחת נתונים? כאן נתקלו החברות בקשיים.

  הילרי קלינטון הודתה כי השימוש במחשבה הפרטי לצרכי עבודה הפר את נהלי משרד החוץ, מה שהוביל לפתיחה בחקירה נגדה; מייק פנס, סגן נשיא ארה"ב ב-2017 נאלץ לפתוח חשבון חדש בעקבות שימוש בחשבון הפרטי שלו לעבודה וחשבונות אישיים של אישים רבים נפרצו בעקבות השימוש במכשירים מרובים למטרות עבודה.

  פרצות האבטחה הרבות הניאו עובדים משימוש במכשיריהם האישיים במקומות העבודה וחברות גדולות נתקלו בקשיים עקב פריצות למאגרי מידע. כאשר נעשה שימוש במכשירים אישיים למטרות עסקיות, העובדים, ובמסגרת זאת גם גורמים צד ג', יכולים לקבל גישה לתשתית ה-IT של החברה, כמו גם לנתונים רגישים שלה.

  ארגונים ומפתחים הבינו כי נדרשת תפיסת אבטחה מקיפה הכוללת מתודות שימוש לתרחישים שונים של BYOD. וכאן בדיוק נכנסת Mobileiron.

  לאחר ניסיונות אינספור להתאים את המערכות הארגוניות לשימוש במכשירי העובדים, Mobilriron נכנסת לשוק ואתה מתודות חדשות לשימוש במכשירים אישיים במקום העבודה. במקום לרשום את המכשיר עצמו למערכות הארגון ובכך – לאפשר למנהלי IT גישה למכשירים האישיים של העובדים, אפשרויות חדירה על ידי גורמים צד ג' למערכות הארגון וסיכונים של דליפת נתונים אישיים, המערכת של Mobileiron מאפשרת רישום משתמשים במקום רישום של המכשיר עצמו.

  Unified Endpoint Management – איך זה עובד?

  Unified Endpoint Management – UEM או בעברית: ניהול אחוד של נקודות קצה, הוא פריצת דרך בעולם הארגוני: במקום פתרון של 0 או 100, כלומר, בין – הפרדה מוחלטת בין מכשירי הארגון ובין מכשירי העובדים ובין מתן הרשאות לארגון להיכנס למכשירי העובדים נכנס ה-UEM. האפשרות להנגיש את כל ה-Data הארגוני הן ממכשירי החברה, וממכשירי העובדים בהם עושים שימוש גם מהבית, מבלי לסכן את פרטיות העובד או את משאבי החברה.

  את פריצות למאגרים של אינסטגרם ורשתות חברתיות אחרות, דליפות מידע אודות סלבריטאים, פריצה למאגרי מידע של אתרים בעלי נתונים מסווגים – כל אלו הפחידו הן את העובדים והן את בעלי החברות שהכירו זה מכבר את היתרונות של ה-BYOD אבל חששו מאבדן של מאות אלפי שקלים וסיכון נתונים חיוניים ומסווגים.

  iOS  ו-Android Enterprise מפשטים את השימוש במכשירי BYOD

  כדי להבטיח את ההגנה האולטימטיבית על הנתונים הארגוניים, Mobileiron מספקת פתרון של רישום למערכות הארגון תוך שמירה והגנה על פרטיות המשתמשים ומתן אפשרות מלאה לניהול המכשירים על ידי צוות החברה. 

  איך זה קורה? באמצעות ניהול זהויות. כשהמכשיר הופך להיות יד ימיננו, Mobileiron מאפשרת גישה מאובטחת לאפליקציות עסקיות ושירותי ענן באמצעות קונסולה אחת ותהליך רישום קל ופשוט לכל מכשירי Android, iOS, macOS ו- Windows 10 ל- MobileIron UEM.

  בהקשה אחת, משתמש יכול להיכנס למערכות הארגון ולהמשיך לעבוד תוך אי הפרעה לזרימת העבודה הטבעית, תוך שימוש בזהויות המוגדרות מראש על ידי המערכת. Mobileiron מבטיחה גישה פשוטה ומהירה לכל אפליקציה עסקית, תוך קבלת תמיכה מלאה מהמערכת.

  קרא עוד
 • HR As A Master – וובינר 4/11

  מאת: Yafit Zisser | 08/11/2020

  כיצד מבטיחים את יומו הראשון של העובד שלנו לחוויה מעולה ואיכותית יותר, בד בבד כיצד הופכים את תהליך הקליטה לאוטומטי יעיל עדכני ומאובטח יותר, בתקופה בה שינויים מתרחשים בקצב מטאורי?
  הוובינר מיועד למנהלי ה IT מנהלי אפליקציות עסקיות בתחום משאבי האנוש HR וכל מי שחוויית קליטת העובד והקטנת החיכוך בין המשתמש למערכות המידע היא נר לרגליו.
  מוזמנים לצפות בוובינר בעברית שהתקיים ב- 4/11 בעברית על המשכיות עסקית מתקדמת בעידן של חוסר יציבות ועל גיוס כלי BI למטרות של יעילות ארגונית.

  HR ו-IT: השילוב הבלתי מנוצח!

  תדמיינו – העובד מקבל כבר ביום הראשון את כל הכלים הארגוניים וההרשאות הדרושות לביצוע העבודה שלו עם הרגשה שהוא מצטרף לארגון שחיכה רק לבואו, ואנחנו שומרים על התדמית הגבוה של הארגון, כמקום נעים חדשני מתגמל ומאורגן.

  הוובינר עוסק ביתרונות הייחודיים הנולדים כתוצאה משילוב מחלקות HR ו-IT ועונה על השאלות הבאות:

  – כיצד מבטיחים חוויית משתמש מיטבית לעובדים החדשים ולעובדים שמתקדמים?

  – כיצד משפרים את אמון העובד בחברה באמצעות שירות עצמי?

  – כיצד מפחיתים את החשיפה של עובדים חיצוניים למידע ארגוני רגיש?

  – כיצד משפרים יעילות עבודה בין HR ל-IT באמצעות אוטומציה של ניהול הזהויות?

  – מדוע אוטומציה של עזיבת עובדים חיונית לאבטחת המידע הארגוני?

  משתתפים:

  Agile for HR – איציק חנן – CEO, חברת Teraworks, 
  Identity as a Master – מולי מוטולה – CTO, חברת Teraworks
  Reduce IT \ HR Friction – סיפור לקוח: אירוח חברת Fiverr

  קרא עוד
 • MobileIron מצטיינת היכן ש Microsoft עוצרת

  מאת: Yafit Zisser | 21/10/2020

  5 סיבות שבגללן לקוחות מעדיפים את Mobileiron על פני Microsoft Intune. בעידן בו ארגונים מתמודדים עם יותר ויותר אתגרי ניהול מידע, עובדים וטכנולוגיות, בתקופה בה שינויים מתרחשים חדשות לבקרים, צריך שמישהו יעשה כאן סדר. MobileIron UEM, בדיוק בזמן: זו כבר לא סביבת ענן אלא סביבת עבודה ההולכת ומתפתחת כשהיא מציעה לארגונים עבודה רציפה על המידע הארגוני, בכל מקום, על כל מערכת הפעלה, בכל שעה. בלי טיפת פשרה על רמת אבטחה מקסימלית .

  במקום שבו Microsoft עוצרת, MobileIron ממציאה את הקישוריות מחדש

  MobileIron UEM היא פלטפורמת האבטחה המתמקצעת בהתאם לאתגרי העולם החדש ומתאימה את עצמה לרוח התקופה. כתוצאה מכך, בנקודות המאתגרות את מייקרוסופט ומשאירות את היישומים שלה תקועים בתפקוד בסיסי,   MobileIron UEM מגדירה שיאים חדשים של תפקוד אג'ילי ומתקדמת עם היעדים של כל חברה וחברה בהתאם לצרכים הייחודיים שלה. 

  בעידן בו מידע מועבר בין גורמים שונים ללא הרף ולעתים רבות בו זמנית, תנאי התעבורה מציבים אתגרים לארגונים המבקשים לאבטח את מאגרי המידע שלהם. 

  MobileIron UEM הינה פלטפורמת אבטחה המספקת סביבת עבודה בטוחה, מהירה, המאפשרת תעבורת מידע מדויקת ובתוך שניות ללא דאגה לפרטיות המידע ולאופן התצוגה שלו. אג'יליות, כבר אמרנו?

  ערכי החברה מוכתבים על ידי רוח הזמן וככאלה, הם מעצבים את ארגון סביבת העבודה. MobileIron מפותחת ומיושמת על מנת ליצור Enterprise Everywhere. התוצאה: עבודה מכל מקום עם מינימום השקעת אנרגיה ומקסימום רווח. 

  בימים אלו, בהם ההתעניינות ב- MobileIron הולכת וגוברת, אנו גאים למנות חמש סיבות שבזכותן, לקוחות מעדיפים את – MobileIron על פני MEM של מייקרוסופט Intune.

  1.UEM – MobileIron ניהול נקודות קצה

  חלק מהעובדים נשלחו לעבוד מהבית ואחרים בחו"ל? אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים לנהל את פלטרפורמות העבודה שלהם מרחוק, לא בטוחים אם המידע הארגוני מאובטח כשהעובדים לא נמצאים בשדה ראייה או שגיליתם כי אחד מהילדים של עובדי החברה לומד ב-Zoom דרך הלפטופ של ההורה או משחק בסמארטפון שלו ומוריד משחקים שיכולים להיות מסוכנים לאבטחת המידע, UEM PLATFORM של MobileIron מספקת אפשרות לניהול נקודות קצה באופן אחוד בפשטות וביעילות מקסימלית. 

  ניהול משתמשים וזהויות ובקרת גישה ליישומים ארגוניים מעולם לא היו פשוטים יותר. MobileIron מספקת סביבת עבודה לניהול ואבטחת מידע של כל נקודות הקצה, בין שמדובר ב- Android, iOS, MacOS או Windows 10. במקום להיתקע עם קשיי גישה ותפעול הנובעים משוני במערכות ההפעלה של העובדים השונים, Mobileiron Cloud "מחליקה" את המידע אל תוך סביבת עבודה אג'ילית, נוחה, מהירה ונטולת עיכובים.

  היתרונות של    MobileIron UEM   

  • עבודה שוטפת וחלקה עם מערכות הפעלה ותוכנות שונות
  • שיפור רמות אבטחה הודות לגישת Zero Trust
  • שיפור מערך ההשקעות ב-IT הודות להשקעה מגוונות במערכות אינטגרטיביות 
  • מציאת מכשירים ומאגרי מידע שאבדו בקלות
  • חווית ניהול נהדרת, קלה ואג'ילית
  • חווית משתמש קצה נוחה ופשוטה
  • פתרון אחיד לשימוש ב-VPN שונים ב- Android, iOS, MacOS או Windows.
  • קישוריות מאובטחת בהתקשרות למשאבי המידע השונים

  2. אפשרויות פריסה נוחות בענן

  שני תנאים חיוניים עומדים בפני ארגונים המבקשים להתפתח בעידן הנוכחי.

  היכולת לנהל בקלות, בפשטות וללא הפרעות מגוון אינסופי של יישומים,בעלי תקשורת ביניהם באופן מאובטח אבל פשוט וללא עיכובים. 

  • היכולת לעבור במהירות, בקלות וללא הפרעה בין ענן פרטי לענן היברידי  Cloud or On-premises. תשתית IT היברידית הופכת להיות הבסיס של הארגונים כולם ולפיכך, פלטפורמות עבודה מתאימות נדרשות בכל ארגון.

  MobileIron UEM

  3. גישת "Zero Trust" בכל כניסה למאגרי המידע

  מדי רגע, פרצות חדשות נרקמות או מתוכננות. מדי שנייה, מאגרי מידע סופר מסווגים ברחבי העולם מאוימים להיפרץ על ידי בעלי עניין זדוני או תוכנות כופר. גישת "Zero Trust" היא הגישה ההולכת והופכת נורמה ביותר ויותר ארגונים ומבטיחה מניעת פריצות לא רצויות.

  באמצעות גישת "Zero Trust" הארגון מוגן בפני כל כניסה למאגרי המידע. הססמאות מאובטחות באחת משלוש אפשרויות לפי בחירה:

  1. Identity centric
  2. Perimeter Centric
  3. Device Centric

  רק גישת ה- Device centric נותנת למערכת האבטחה את המידע המלא על מנת לקבל החלטה האם לאפשר למשתמש גישה למידע הרצוי. מערכת Mobileiron Access עם ארכיטקטורת Zero Trust מאפשרת אכיפה של גישה למידע ארגוני רגיש רק דרך מכשירים מנוהלים בשילוב עם מערכת הזהויות הארגונית. 

  4. ECOSYSTEM אינטגרטיבי

  עם מעל ל-400 שותפים ברחבי העולם, MobileIron UEM היא כבר הרבה יותר ממערכת ניהול מכשירי קצה: עם לקוחות, שותפים ושיתופי פעולה עם החברות הגדולות ברחבי העולם, MobileIron UEM מספקת מגוון עצום של יתרונות עם תכונות המאפשרות שליטה על כל מערכת הפעלה ברמה הגבוהה ביותר בצורה הנוחה ביותר. גישת ה- platform-neutral מאפשרת ללקוח ליהנות מכל העולמות: ניהול אחוד מול היתרונות היחסיים של כל מערכת הפעלה Best of Breed.

  5. שירות ותמיכה סביב השעון

  עם פרס Gartner Peer Insights לשנת 2019 ו-94% ממליצים בחום, כבר לא מדובר בתופעה חולפת. עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר וברמות ביצוע הגבוהות בעולם זו השנה השלישית ברצף מכתירות את MobileIron כסביבת העבודה המובילה את הסטנדרטים בעידן המולטי-ענן וריבוי מקורות מידע.

  קרא עוד
לעמוד הבלוג

אז מה האתגרים שלכם בענן? דברו איתנו עוד היום

דבר איתנו

צור קשר hlink
X

צור קשר


גודל החברה

דילוג לתוכן